УЗД ока у Вінниці

УЗД ока – це неінвазивний інструментальний метод дослідження, який дозволяє обстежити анатомічні структури очного яблука, його оптичної системи, судин і м’яких тканин параорбітальной області. Ультразвукове дослідження в офтальмології допомагає виявити безліч патологій без втручання в роботу зорового аналізатора, що є безумовним плюсом. Хоча офтальмоехографія не отримала такого широкого поширення, як ЕхоКГ або транабдомінальное УЗД органів черевної порожнини, цей метод у багатьох випадках стає єдиним ефективним способом обстеження органу зору. В лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС можна пройти УЗД ока за доступною вартості і записатися на прийом до офтальмолога.

УЗД ока
УЗД ока
УЗД ока
УЗД ока
УЗД ока
Previous
Next

Принцип дії метода

Офтальмоехографія базується на п’єзоелектричного ефекту – фізичному явищі, при якому кристали УЗ-датчика одночасно є джерелами і приймачами ультразвукових хвиль. Проходячи через тканини людського організму, хвилі поширюються з різною швидкістю, а на кордоні тканин з різним акустичним опором частково відбиваються. Відбиті хвилі повертаються в датчик і реєструються. 
Після обробки в режимі онлайн на екрані з’являється картина з усіх відображених, деформованих і «недоторканих» хвиль, що укупі створює зображення певного органу або утворення. Простіше кажучи, від більш щільних тканин сигнал відбивається, через м’які – проходить, а рідини його зовсім поглинають. Тому на екрані капсули, зв’язки і оболонки сяють, паренхіма і стінки органів рівномірно фарбуються, а рідинні освіти і вільна рідина виглядають темними.

Що можна побачити за допомогою УЗД ока?

Сонографія очного яблука в основному використовується в наступних цілях:

  • Визначення розмірів, форми і положення кришталика – головного елемента оптичної системи. Це може знадобитися в діагностиці типів аметропії (короткозорості, далекозорості, астигматизму, анизометропии). Також ультразвукове дослідження очного яблука нерідко призначають при підготовці до операції по заміні кришталика. До речі, саме УЗД часто допомагає запідозрити катаракту.
  • Вимірювання розмірів ока в сагітальній, вертикальній і горизонтальній осях. Буває, що проблеми в кришталику відсутні, але пацієнт скаржиться на поганий зір. Тоді доводиться шукати проблему в співвідношенні розмірів очного яблука, адже це також впливає на роботу оптичної системи.
  • У разі травми за допомогою УЗ-хвиль можна визначити наявність в тканинах чужорідного тіла – дізнатися його локалізацію, розміри, форму і траєкторію входження. На відміну від рентгенографії, сонографія дозволяє відшукати будь-який об’єкт з високою щільністю, а не тільки металеву стружку або окалину.
  • Діагностика запальних захворювань очей, таких як гордеолум (в народі – ячмінь), передні і задні увеїти, халязион, іридоцикліт, дакріоцистит і інші.
  • Підозра на новоутворення в області орбіти. Симптоми – болі в очному яблуці, односторонній екзофтальм, різке погіршення зору, деформації очного яблука, поява видимих ​​утворень.
  • Діагностика рідкісних патологій в офтальмології – аутоімунних, генетичних, специфічних інфекційних захворювань.
  • Контроль ефективності терапевтичного, фізіотерапевтичного або хірургічного лікування, реабілітації після втручання, випробування експериментальних методик і препаратів.

Це лише частина спектра можливих застосувань методики. Кваліфікований фахівець за допомогою УЗД зможе виявити патологію окорухових м’язів, зорового нерва, сітківки, вен очного дна при діабеті та інших хворобах. Ви можете отримати детальну консультацію, зв’язавшись з нами зручним способом.

УЗД апарат

Запис на обстеження

Орган зору дає нам приблизно 80% інформації про навколишній світ. Погіршення функцій очей, дискомфорт, наявність виділень, болю і інші характерні симптоми – привід для запису на прийом до офтальмолога з подальшим проходженням УЗД. Ваше здоров’я тільки в ваших руках. МЕДІЛЮКС, в свою чергу, зобов’язується провести якісну діагностику на високотехнологічному апараті із залученням провідного спеціаліста! Поспішайте записатися на дослідження онлайн або зателефонуйте нам в у зручний час.

Ціна на УЗД ока у Вінниці

Наші послуги з УЗД Ціна, грн
УЗД ока
280
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису