Консультація Лікаря – Гінеколога + Кольпоскопія

 ДВІ ГІНЕКОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ МАЙЖЕ ЗА ЦІНОЮ ОДНІЄЇ 

 Існує величезна кількість захворювань жіночої статевої системи, але консультація гінеколога майже завжди супроводжується кольпоскопією. Це інструментальний метод дослідження, при якому оглядається шийка матки на предмет різноманітних патологій слизової оболонки або просвіту. Звичайно, в деяких випадках спеціаліст робить виключення. Наприклад, якщо пацієнтка має протипокази до обстеження або відмовляється від процедури. Інколи ж навпаки – пацієнтка звертається в конкретний центр або до певного спеціаліста для виконання дослідження без консультації.

Пропонуємо любим жінкам вигідний пакет послуг:
КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА + КОЛЬПОСКОПІЯ = 600 грн
(замість 1000 грн за дві послуги окремо).

 Чому кольпоскопія в МЕДІЛЮКС – це круто?
• Ви потрапляєте до рук висококваліфікованих спеціалістів – доказових лікарів з великим досвідом роботи, в тому числі – в сфері онкогінекології.
• Ви можете бути впевнені в стерильності процедури. Всі витратні матеріали – одноразові. Всі багаторазові інструменти належним чином стерилізуються.
• Чистота і порядок на робочому місці, високий рівень комфорту. В закритій маніпуляційній встановлене сучасне гінекологічне крісло.
• Відсутність черг та соромних ситуацій. Ми працюємо за записом та абсолютно конфіденційно. Дані пацієнта не розголошуються, а медсестра не гукає через весь коридор на кольпоскопію.

МЕДІЛЮКС на своєму прикладі показує, якою має бути сучасна превентивна, ефективна, безболісна та комфортна медицина.

 Попередній запис за телефоном 0 800 330 130.