Клейова ендовенозна облітерація вен

Варикозна хвороба вен – одне з найбільш поширених захворювань в усьому світі, особливо в цивілізованих країнах. Не дивно, що на сьогоднішній день існує безліч методів лікування варикозу. Вибір методу залежить від стадії захворювання, особливостей перебігу, соматичного стану пацієнта та стажу захворювання. Але очевидно одне – радикально позбутися варикозних вен дозволяють лише хірургічні техніки. Умовно операції поділяють на відкриті та ендовенозні. І до недавнього часу всі ендоваскулярні (тобто, мініінвазивні внутрішньосудинні) втручання були тумесцентними. 

Це означає, що під час процедури в жирову клітковину навколо венозних стовбурів нагнітається розчин анестетика, який захищає навколишні м’які тканини від температурного ураження.

Проте нещодавно американська компанія Medtronic запропонувала революційний нетумесцентний метод лікування варикозу. Клейова облітерація дозволяє закривати вени будь-якого діаметру за допомогою ціаноакрилатного клею, без використання тумесценту. Що це дає пацієнту?

 • Відпадає потреба у загальному знеболенні.
 • Немає необхідності в післяопераційному носінні компресійної білизни.
 • Одразу після втручання пацієнт самотужки йде додому.
 • Після процедури не треба щоденно приходити на перев’язки.
 • Статистично цей метод не поступається в ефективності іншим ендовенозним втручанням.
 • Через один прокол вени можна повністю закрити весь стовбур.
 • Відсутні ризики термічної травми навколишніх тканин.
 • В післяопераційному періоді відпадає необхідність в прийомі анальгетиків.

Як бачите, клейова облітерація успішно конкурує з ЕВЛК, РЧА та пінною склеротерапією.

Відтворити відео

Особливості технології

Процедура VenaSeal дещо схожа на склеротерапію, але в більших масштабах. Під контролем УЗД маркуються стовбури великої та/або малої підшкірної вени, перфоранти та притоки. Обирається місце пункції судини та через розріз довжиною 2-3 мм вводиться система для подачі клею. Катетер проводиться в кінцеву точку та, знову ж таки, під контролем УЗД починається етап введення клею. Кожна ділянка вени підлягає компресії з метою створення умов для надійного склеювання. Факт облітерації судини підтверджується УЗ-картиною.

Після завершення процедури спеціаліст проводить остаточний контроль та заклеює стері-стріпом місце пункції вени. Потреби в використанні компресійної білизни зазвичай не виникає. Таким чином, протягом години пацієнт позбувається хронічного прогресуючого захворювання, прояви якого усуваються радикально. При цьому, ймовірність рецидиву захворювання надзвичайно мала та не перевищує таку в порівнянні з іншими ендовенозними методами лікування варикозу.

МЕДІЛЮКС – одна з небагатьох клінік на території України, де процедура VenaSeal впроваджена та активно використовується.

Що входить у вартість лікування?

Ми виконуємо втручання під ключ, тобто пацієнт один раз платить за повний спектр діагностичних та лікувальних процедур:

 • Лабораторні обстеження (загальні аналізи крові та сечі, коагулограму, цукор крові, біохімічні аналізи крові, а також RW, скринінг вірусних гепатитів та COVID-19).
 • Підготовка до втручання, при потребі консультація кардіолога.
 • Передопераційна розмітка вен та перфорантів під контролем УЗД.
 • Місцева анестезія. 
 • Всі витратні матеріали
 • Якісний еластичний трикотаж – 2 клас Medi (Німеччина) або Sigvaris (Швейцарія), який обов’язково вдягається після втручання і носиться протягом реабілітаційного періоду. Важливо, щоб компресійні панчохи підходили за розміром, щоб не виникала надлишкова або недостатня компресія. Флебологи в нашому центрі підбирають комплект індивідуально для кожного пацієнта.
 • Також в ціну входять контрольний огляд під УЗД через тиждень після процедури.
 • Антикоагулянти одноразово під час процедури, для профілактики венозних тромбоемболій

Клейова ендовенозна облітерація вен в МЕДІЛЮКС – це

 • Доступно (особливо якщо порахувати витрати на флеботоніки, мазі від варикозу, гомеопатію, еластичні бинти тощо).
 • Швидко (від госпіталізації до виписки проходить всього кілька годин).
 • Безпечно.
 • Естетично.

Не зволікайте, якщо ця проблема торкнулась вас. Адже лікування варикозної хвороби на ранніх стадіях обходиться дешевше та дозволяє ліквідувати проблему безслідно.

В «МЕДІЛЮКС» можна оплачувати лікування варикозу трьома частинами. За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном: 0 800 33 01 30 (безкоштовно з мобільного).

Судинні хірурги МЕДІЛЮКС

Юрець Сергій Сергійович

Кандидат медичних наук, судинний хірург вищої категорії, ендоваскуляриний хірург, флеболог
Детальніше

Прокопенко Владислав Михайлович

Судинний хірург

Татарін Александру Єфимович

Кандидат медичних наук, флеболог вищої категорії, судинний хірург вищої категорії
Детальніше

Наші ціни на процедури судинного хірурга-флеболога у Вінниці

Послуги на Клейову ендовенозну облітерацію вен Ціна, грн
Клейова облітерація 1 нога

50000

Ендовенозна абляція з біоклеєм

84000

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису